Estemila Saç Ekim Merkezi - Hakkımızda

estemila saç ekim merkezi

Estemila Saç Ekim Merkezi - Hakkımızda

este mila

Estetik ve güzellik alanında saç ekimine yönelen Estemila sektörün öncüsü konumunda yoluna 2012 yılından bu yana devam etmektedir. Sektörde takip eden değil takip edilen olmak amacıyla çıktığımız bu yolda,  hastalarımıza maksimum düzeyde memnuniyet ve kaliteli hizmeti sunmak temel prensibimiz olmuştur. Kişiye özel yaklaşım ve çözümlerimizle en uygun yöntemin belirlenmesi ve uygulanması konusundaki başarımız hastalarımızdan aldığımız geri dönüşlerle bizleri memnun etmektedir.

Sektördeki  bilimsel  gelişmeleri  takip eden ve bu konuda makaleler  yayınlayacak yeterlilikte olan ekibimizle hastalarımızın beklentilerini bilgi ve tecrübemizle harmanlayıp  sunmaktayız.

Hastalarımıza sadece saç ekimi konusunda  değil , saçla ilgili her konuda destek vermekte ve tedavileri konusunda yardımcı olmaktayız. Saç tedavisi ile ilgili uluslararası gelişmeleri takip etmekte ve bu gelişmelerin dünya sağlık örgütü tarafından onaylanmış uygulamalarını  ülkemize getirmekte ve hastalarımızın hizmetine sunmaktayız.

Hizmet sektörünün bir kolu olan güzellik ve estetiğin hastalarımıza sunumunda hiçbir ticari kaygı duymadan nedene yönelik çözümlerimizi en uygun hali ile sunmaktayız.
Amaçlarımızdan, hedeflerimizden ve prensiplerimizden taviz vermeden  hastalarımızın memnuniyeti ni en üst seviyede tutabilmek için modern ,  çağdaş ve bilimsel olarak hizmetlerimizi daima maksimum düzeyde vermeye devam edeceğiz.

E-Bülten Aboneliği

Size özel fırsatlardan haberdar olmak için mail listemize kayıt olun.

Kayıt Ol

Estemila Saç Ekim Merkezi

sosyal medyada estemila